online  TRANSFORMAČNÝ PPROGRAM 

Liečivá SILA LÁSKY

 

VŠETKO JE MOŽNÉ, KEĎ VERÍŠ a CHCEŠ... 

zaži spolu s nami svoju TRANSFORMÁCIU

získaj HARMÓNIU TELA a DUŠE

jedinečný online transformačný PROGRAM

Liečivý transformačno-meditačný a očistný PROGRAM priamo u Teba  DOMA... 

už nikdy nebudeš to, čo predtým... objavíš SÁM SEBA a liečivé spojenie so SEBOU.

otvoríš si svoje SRDCE ♥

Lektor: Eva Cabánik, kouč kvantového SEBA-rozvoja

Máš OTÁZKY? Rada Ti odpoviem:

kontaktuj ma prosím telefonicky: 0905 890 633 alebo mailom: eva@cabanik.sk 

Evka Cabánik

S láskou, Evka 

Vyplň prosím nasledujúci formulár

 

 VÝHODNÁ  cena je  177 € platí do 31.5.2020 

začíname ! 1.6.2020 ! 

(počet miest je obmedzený)

⇓ ⇓ ⇓

Každý účastník online transformačného programu sa môže potom zúčastniť letného kvantového POBYTU v PRÍRODE za symbolickú špeciálnu cenu 🙂

online TRANSFORMAČNÝ PROGRAM

LIEČIVÁ SILA LÁSKY

pridaj sa k nám a ŽI SVOJ ŽIVOT tiež NAPLNO...

viac videí nájdeš na YouTube  ŽI SVOJ ŽIVOT NAPLNO...

 

nauč sa využívať Liečivú SILU LÁSKY 

Miluj svoje TELO i DUŠU... 

získaj  HARMÓNIU TELA i DUŠE 

 

PROGRAM TRANSFORMAČNÉHO PROGRAMU

Počas 4 týždňov sa budeme zaoberať postupne nasledovnými témami

Čo hovoria účastníci online PROGRAMU?

 Evičku som spoznala na neskutočnom pobyte v Indii 💖 Už tam som spolu s jej pomocou precítila a vedome v prítomnosti zažila trip k prameňu Gangy v Himalájach 💞 Rozhovory s ňou idú do hĺbky a to bol jeden z dôvodov, prečo som si vybrala Evičkin Transformačný kurz. Napriek tomu, že prebiehal on-line, veľmi som privítala pravidelné telefonické konzultácie, počas ktorých som mohla prediskutovať práve to čo som aktuálne potrebovala, a to zo všetkých strán, s kamarátkou a koučom zároveň.
Mesačný on-line Transformačný kurz mi pomohol opäť zaradiť do každodenného života tak dôležité ranné rituály (poďakovanie, pozitívne afirmácie, zámer) ako aj vedome sa sústrediť na väčší nadhľad pri riešení stresových situácií či životných rozhodnutí. Pre mňa, racionálnu perfekcionistku, išlo hlavne o opätovné pripomenutie si spomalenia, relaxu, uvoľnenia, predýchania, pohody a chvíľky ničnerobania. Ďakujem Evička aj za možnosť sa kedykoľvek vrátiť ku kvantovým večerom, kedy viem pod jej vedením na niekoľko minút vypnúť hlavu, prejsť pozornosťou k srdiečku a precítiť ten pokoj, prichádzajúce teplo a bezpodmienečnú lásku ❤️

Danka 💖

PROGRAM:

mailom dostaneš prihlasovacie údaje do členskej sekcie transformačného PROGRAMU 🙂

Program bude prebiehať  4 týždne. Je rozdelený do 4 blokov, na každý týždeň jeden. Každý deň dostaneš nový obsah formou textu, videí a akčných úloh pre TEBA.

5 dní v týždni získaš novú TÉMU v rámci jednotlivých BLOKOV, jedna téma je tak na 15-30 minút denne, víkend máš voľný pre SEBA a pre svoju rodinu.

Konkrétny program nájdeš v členskej sekcii transformačného PROGRAMU. Výhodou online programu je že obsah programu Ti zostáva navždy.

PROGRAM nie je viazaný na konkrétny ČAS, je na tebe, kedy sa prihlásiš do členskej sekcie, vypočuješ si videá a vypracuješ praktické úlohy.

4 x prebehne KVANTOVÝ VEČER naživo, ale pokiaľ nestihneš, môžeš si ho pozrieť zo záznamu. Vlastne odporúčam sa k nemu pravidelne vracať a čistiť a uzdravovať si svoje TELO i DUŠU pravidelne.

 

 

TÉMY, ktorými sa na seminári budeme zaoberať :

 • KVANTOVANIE - zmena myslenia, ako si pomocou triedenia myšlienok zvýšiť svoje vibrácie
 • SEBALÁSKA - posilňovanie SEBA-DôVERY a SEBA-HODNOTY, pretož tam je základvšetkého - VIERA v SEBA a svoje schopnosti.
 • VEDOMÉ DÝCHANIE - naučíme sa spolu, ako sa vďaka vedomému NÁDYCHU a VÝDYCHU sa pri troške tréningu vieme zbaviť BOLESTI a STRESU na počkanie...
 • IMUNITA - zameriame sa na fyzické i dýchacie cvičenia, ktoré posilnia našu imunitu a odolnosť
 • Práca s ENERGIAMI - naučíme sa, ako si dobiť energiu, ale i naopak, ako sa vedome zbaviť nahromadenej energie, prípadne ju vedieť použiť a využiť na tvorivú činnosť.
 • Práca so STRACHMI - naučíme sa rozpoznať svoje strachy a pomaly ich rozpustiť a využiť ich energiu na svoju novú SILU a transformáciu.
 • LIEČENIE - Liečivá SILA LÁSKY - objavíme spolu tú úžasnú vnútornú SILU, ktorú máme každý v SEBE a ukážeme si, ako ju usmerniť a ako sa ďaka nej LIEČIŤ.
 • MEDITÁCIE - celý pobyt sa bude niesť v duchu vedomých meditácií, ku každému jednému bloku bude vedená meditácia, vďaka ktorej sa budeš vedieť ponoriť hlbšie do svojho vnútra a spojiť sa so svojím JA.
 • aktívny POHYB - cvičenie, relax, tanec hudba - zapojíme aj naše TELO do tohto transformačného procesu a ukážeme si, ako uvoľniť bloky a napätie v tele aj vďaka jednoduchému cvičeniu a tancu.
 • kompletná TRANSFORMÁCIA - strachov, vzťahov, hojnosti... - ukážeme si, ako sa zbaviť strachu, ako ho postupne púšťať a rozpúšťať , až kým sa úplne nerozplynie.
 • VEDOMÉ BYTIE - TU a TERAZ - zameriame sa na stav bdelosti, stav pozorovateľa... naučíme sa získať nadhľad ORLA a pozerať sa na veci z výšky.

ako BONUS:     možnosť využiť online kvantovú TERAPIU +  kvantové kúpele  

ako BONUS:     možnosť využiť online 

kvantovú TERAPIU +  kvantové kúpele  

Každý účastník online transformačného programu sa môže potom zúčastniť letného kvantového POBYTU v PRÍRODE za symbolickú špeciálnu cenu 🙂

OBSAH transformačného programu - Liečivá SILA LÁSKY

⇒ HOJNOSŤ a PROSPERITA vo všetkých oblastiach svojho života

lepšie ZDRAVIE, harmonické VZŤAHY, viac PEŇAZÍ, lepši PRÁCA, šťastnejší ŽIVOT...

vďaka tomuto online transformačnému PROGRAMU

získaš komplexnú HARMÓNIU MYSLE-TELA-DUŠE

Obsahom jednotlivých dní sú praktické úlohy,  práca na SEBE, nastavenie svojej MYSLE, ako i čistiace a uzdravovacie kvantové TECHNIKY. 

Prejdeme si spolu a naučíme sa 

Transformácia MYSLE

 • SEBALÁSKA - nie som dosť dobrá
 • Pozitívne MYSLENIE
 • Zadávanie ZÁMEROV
 • VĎAČNOSŤ
 • buď POZOROVATEĽOM a získaj NADHĽAD

Transformácia TELA

 • Milujem svoje TELO
 • zdravotné CVIČENIE
 • vedomé DÝCHANIE
 • práca s ENERGIAMI
 • Ako sa zbaviť BOLESTI

Transformácia DUŠE

 • Práca so STRACHOM
 • VZŤAHY
 • Púšťanie a odpúšťanie
 • ZRKADLENIE
 • ZRANENIA

Pre KOHO je seminár určený?

Pre všetkých... pre začiatočníkov aj pokročilých... ktorí túžia po ZMENE a CHCÚ sa zmeniť.  

Pre KOHO nie je seminár určený?

Pre všetkých, ktorí nechcú ZMENU... nechcú zmeniť SEBA.

Taktiež pre tých, ktorí berú silné antidepresíva, trpia vážnymi psychickými poruchami.

Za svoj zdravotný stav nesiete plnú zodpovednosť sami! 

R E F E R E N C I E

Pozrite sa, čo hovoria účastníci online transformačného PROGRAMU

Nezabudnem na deň, aký som mala, keď som ťa náhodne objavila na YouTube video. Také super pocity...neviem to vysvetliť.Vtedy mi niečo našeplo, že sa mám pozrieť na tvoju stránku a napísala som ti. Ako vieš,stále sa učím a vďaka tebe už aj praktizujem meditácie (výťah,srdiečko). Ty si ma naučila,aká dôležitá je vďačnosť. Ďakovať každý deň. Naučila si ma, že je to po láske, druhá najväčšia sila . Aj každý telefonát s tebou bol úžasný...ťa láska a pokoj,ktorý z teba vyžaruje. Aj cvičenia...super. Ja som veľmi šťastná,že som ťa mohla spoznať. Posúvam sa....cítim to. Nezabudnem,ako si mi posielala svetlo....vtedy,o 10.00 keď mal syn problémy s dýchaním Už je ok. Vďaka tebe naučila som sa byť vďačná aj za negatívne situácie. A hlavne naozaj,všímať si to "iné". Ďakujem Evička

Martinka -IT

Mám naštudované milióny kníh, teoreticky ovládam všetko, ale v praxi sa mi akosi nedarilo nájsť svoj vnútorný pokoj a otvoriť si svoje srdiečko. Ale tu, počas úžasných 4 týždňo som zažila ten úžasný pocit, dotyk otvoreného kvantového poľa a úžasnú SILU KVANTOVEJ VLNY. je to fakt neskutočne skutočné, a pritom tak jednoduché... Ďakujem Ti Evka za úžasný pocit transformácie, ktorý u mňa nastal.

Alenka BA

Mám vlastne všetko, ale stále som mal pocit, že mi niečo chýba. Počas online transformačného programu som vlastne zistil, že už nemusím nič hľadať, všetko je vo mne, objavil som svoju vnútornú SILU, svoje ŠŤASTIE a konečne som našiel svoj vnútorný POKOJ. A za tento úžasný pocit ďakujéééém.

Ján, LM

Ahoj Evička, som veľmi rada že som dala na svoje pocity, keď som Ťa sledovala na fb a akosi som nemala odvahu... Veľmi ma potešilo, keď si urobila školenie aj v BA, netrvalo síce dlho, ale bolo tam skvele a to ma nakoplo. No Civid-19 bol teraz silnejší, no úplne super bolo Tvoje povzbudenie / v začiatkoch corony boli strachy z neznámeho / "plán B neexistuje", toto bola prvá vec ktorú som si uvedomila- žiadne strachy. Evička, úplne si.ma dostala, keď si mi zavolala a spýtala sa či trénujem / čože?/ , takže ako správna koučka si ma vtiahla do transformačného programu no a tie kvantové večery, na tie som sa veľmi tešila, tam som sa naučila počúvať svoje telo, pocity neskutočné... Keď si uvedomím, že si dokážem vďaka čistiacim a uzdravovacím kvantovým technikám pomôcť ohľadom svojho zdravia, zlepšiť si život a dobiť ENERGIU... a preto sa veeeeľmi teším na naše pocoronové živé školenie v PRÍRODE. Ty si veľmi milá a empatická osôbka / a verím, že sa Tvojím usmernením zas niečo nové naučím posuniem vpred. Veĺké Ďakujem Evička

Alica BA

Zúčastnila som sa 5 dňového Kvantoveho pobytu pod Vlkolíncom a aj online transformačného programu Ži svoj život naplno. Obidva kurzy boli vedené vysoko odborne, zaujímavo a zábavnou formou. Lektorka Evka všetky techniky jednoducho ukázala, vysvetlila a ochotne odpovedala na otázky. Neustálym opakovaním a osobným prístupom ku každému, precvičovaním techník kvantovania som zažila neopakovateľné eufórie a radosti zo života . Evi, si úžasná 🙂 Ďakujem!!!

Kamilka, TN

V čase Corony som sa zúčastnila online transformačného programu. Ako zmeniť život,ako sa so životom popasovať ,ako nabrať vnūtornú rovnováhu a získať pokoj v duši .., bojovať so strachom a stať sa kráľom svojho života. A to všetko cez milé, láskavé a čisté odovzdanie za pomoci úžasnej lektorky s dobrým srdiečkom . Prešla som kreatívnym, pokojným, ozdravujucim transformačným programom s praktickými cvičeniami , meditáciou, hŕbou informácií a rád a to všetko s obrovským pokojom, kamarátskym pristupom,naplneným energiou a dobrým srdcom. Online transformačný program splnil moje očakávania ,ktoré verím , že si upevním a zdokonalím ozdravovacím letným pobytom v PRÍRODE s touto úžasnou lektorkou. Tak žime svoj život naplno. !Pozdravujem ťa Evi a tešim sa !

Gabika TT

Co získaš?

Kompletnú zmenu myslenia a transformáciu SEBA do hĺbky...

 • SVOJ VNÚTORNÝ POKOJ

  schopnosť ponoriť sa do svojho vnútra kedykoľvek, vedieť sa zastaviť a vnímať prítomnosť.
 • HARMÓNIU TELA a DUŠE

  ukážeme si, aké neskutočne dôležité je vzájomná prepojenie TELA a DUŠE, aby boli súlade a vzájomne sa podporovali a dopĺňali. Ako si vieme pohybom tela pookriať na duši a naopak, ...
 • VEDOMÉ BYTIE TU a TERAZ

  Schopnosť vedome si triediť myšlienky a usmerňovať ich tok. Minulosť vyčistíme a rozpustíme a ukážeme si, ako si tvoriť jasnú žiarivú budúcnosť. Ako sa zamerať na to, čo CHCEME a po čom túžime...
 • SAMOLIEČENIE

  objavíme spolu Tvoju vnútornú SILU, vďaka ktorej sa vieš liečiť SÁM. Aké dôležité je zmeniť svoje myslenie, a tým zmeniť svoje vibrácie, ktoré čistia a liečia príčinu či už psychických, alebo fyzických chorôb a strachov.
 • PÚŠŤANIE a odPÚŠŤANIE

  Naučíme sa, ako pustiť staré, zlé a nefunkčné a ako to nahradiť novým, lepším, jasnejším... Naučíme sa vyhadzovať nepotrebné a vytrháme burinu, aby sme získali priestor.

Čaká ŤA  dobrodružná, transformačná, SEBA-poznávacia cesta

do svojho vnútra 

 

Cena 4-týždňového Transformačného PROGRAMU a spôsob platby:

 VÝHODNÁ  úvodná CENA  ♥

Pri platbe do 31.5. 2020 je cena 177 €. 

(od 1.6.2020 bude celková cena 199 €)

V celkovej CENE 177 €  je zahrnuté všetko vrátane BONUSOV, prístup do členskej sekcie Ti zostáva navždy.

Miesto na online PROGRAME je záväzne rezervované až v okamihu pripísania platby na náš účet. 

Bližšie informácie dostaneš mailom.

 

Pôsobenie iných učiteľov, liečiteľov a pod. na Teba je vždy len dočasný STAV... 

Len zmenou SEBA a svojho MYSLENIA vieš zmeniť svoje vibrácie. Je to postupný proces, ktorý môžeš získať len tým, že budeš prakticky meditovať a dostávať sa do vyšších vibrácií každý deň.

Budeš si SÁM vedieť ovládať vlastné myšlienky a tým sa budeš vedieť SÁM vždy pomôcť, keď to budeš potrebovať. 

Pretože aj tu platí vesmírny ZÁKON: čo vyžaruješ, to si k sebe PRIŤAHUJEŠ...

Každý účastník online transformačného programu sa môže potom zúčastniť letného kvantového POBYTU v PRÍRODE za symbolickú špeciálnu cenu 🙂

 VÝHODNÁ  CENA 177 € platí do 31.5.2020 ♥

(od 1.6.2020 bude celková cena 199 €)

začíname 1.6.2020

!!! POZORpočet miest je kvôli osobnému prístupu ku každému z vás obmedzený 🙂