Chceš aj TY už konečne začať žiť NAPLNO...

a nielen prežívať?

 

Nájdi odvahu nasledovať svoje SRDCE a INTUÍCIU

oni už vedia, kým sa chceš v skutočnosti stať

a zaži spolu s nami svoju TRANSFORMÁCIU

získaj HARMÓNIU MYSLE, TELA a DUŠE

 z a č í n a m e  v  utorok 2.11.

 

online  TRANSFORMAČNÝ PPROGRAM 

Liečivá SILA LÁSKY

Jedinečný 4-týždňový online transformačný PROGRAM

Liečivý transformačno-meditačný a očistný PROGRAM -

4 týždne priamo u Teba  DOMA...

už nikdy nebudeš to, čo predtým...
objavíš SÁM SEBA a liečivé spojenie so SEBOU.

otvoríš si svoje SRDCE ♥

 

VŠETKO JE MOŽNÉ, KEĎ VERÍŠ a CHCEŠ... 

Eva Cabánik 
kouč kvantového SEBA-rozvoja

s láskou, Evka 

online TRANSFORMAČNÝ PROGRAM

LIEČIVÁ SILA LÁSKY

PROGRAM TRANSFORMAČNÉHO PROGRAMU

OBSAH transformačného programu - Liečivá SILA LÁSKY

Obsahom jednotlivých dní sú praktické úlohy,  práca na SEBE, nastavenie svojej MYSLE, ako i čistiace a uzdravovacie kvantové TECHNIKY. 

Prejdeme si spolu a naučíme sa 

Transformácia MYSLE

 • SEBALÁSKA - nie som dosť dobrá
 • Pozitívne MYSLENIE
 • Zadávanie ZÁMEROV
 • VĎAČNOSŤ
 • buď POZOROVATEĽOM a získaj NADHĽAD

Transformácia TELA

 • Milujem svoje TELO
 • zdravotné CVIČENIE
 • vedomé DÝCHANIE
 • práca s ENERGIAMI
 • Ako sa zbaviť BOLESTI

Transformácia DUŠE

 • Práca so STRACHOM
 • VZŤAHY
 • Púšťanie a odpúšťanie
 • ZRKADLENIE
 • ZRANENIA

⇒ HOJNOSŤ a PROSPERITA vo všetkých oblastiach svojho života

lepšie ZDRAVIE, harmonické VZŤAHY, viac PEŇAZÍ,
lepšia PRÁCA, vnútorný POKOJ, šťastnejší ŽIVOT...

ČO ZÍSKAŠ ?

PROGRAM:

mailom dostaneš prihlasovacie údaje do členskej sekcie transformačného PROGRAMU 

 

Program bude prebiehať  4 týždne. Je rozdelený do 4 blokov, na každý týždeň jeden. Každý deň dostaneš nový obsah formou textu, videí a akčných úloh pre TEBA.

5 dní v týždni získaš novú TÉMU v rámci jednotlivých BLOKOV, jedna téma je tak na 15-30 minút denne, víkend máš voľný pre SEBA a pre svoju rodinu.

Konkrétny program nájdeš v členskej sekcii transformačného PROGRAMU. Výhodou online programu je že obsah programu Ti zostáva navždy.

PROGRAM nie je viazaný na konkrétny ČAS, je na tebe, kedy sa prihlásiš do členskej sekcie, vypočuješ si videá a vypracuješ praktické úlohy.

 

4 x prebehne KVANTOVÝ VEČER naživo, ale pokiaľ nestihneš, môžeš si ho pozrieť zo záznamu. Vlastne odporúčam sa k nemu pravidelne vracať a čistiť a uzdravovať si svoje TELO i DUŠU pravidelne.

vďaka tomuto online transformačnému PROGRAMU

získaš komplexnú HARMÓNIU MYSLE, TELA i DUŠE

INDIA - Dobrodružná transformačná cesta až do HIMALÁJÍ

Počas 4 týždňov sa budeme zaoberať nasledovnými TÉMAMI

 • KVANTOVANIE - zmena myslenia, ako si pomocou triedenia myšlienok zvýšiť svoje vibrácie
 • SEBALÁSKA - posilňovanie SEBA-DôVERY a SEBA-HODNOTY, pretož tam je základvšetkého - VIERA v SEBA a svoje schopnosti.
 • VEDOMÉ DÝCHANIE - naučíme sa spolu, ako sa vďaka vedomému NÁDYCHU a VÝDYCHU sa pri troške tréningu vieme zbaviť BOLESTI a STRESU na počkanie...
 • IMUNITA - zameriame sa na fyzické i dýchacie cvičenia, ktoré posilnia našu imunitu a odolnosť
 • Práca s ENERGIAMI - naučíme sa, ako si dobiť energiu, ale i naopak, ako sa vedome zbaviť nahromadenej energie, prípadne ju vedieť použiť a využiť na tvorivú činnosť.
 • Práca so STRACHMI - naučíme sa rozpoznať svoje strachy a pomaly ich rozpustiť a využiť ich energiu na svoju novú SILU a transformáciu.
 • LIEČENIE - Liečivá SILA LÁSKY - objavíme spolu tú úžasnú vnútornú SILU, ktorú máme každý v SEBE a ukážeme si, ako ju usmerniť a ako sa ďaka nej LIEČIŤ.
 • MEDITÁCIE - celý pobyt sa bude niesť v duchu vedomých meditácií, ku každému jednému bloku bude vedená meditácia, vďaka ktorej sa budeš vedieť ponoriť hlbšie do svojho vnútra a spojiť sa so svojím JA.
 • aktívny POHYB - cvičenie, relax, tanec hudba - zapojíme aj naše TELO do tohto transformačného procesu a ukážeme si, ako uvoľniť bloky a napätie v tele aj vďaka jednoduchému cvičeniu a tancu.
 • kompletná TRANSFORMÁCIA - strachov, vzťahov, hojnosti... - ukážeme si, ako sa zbaviť strachu, ako ho postupne púšťať a rozpúšťať , až kým sa úplne nerozplynie.
 • VEDOMÉ BYTIE - TU a TERAZ - zameriame sa na stav bdelosti, stav pozorovateľa... naučíme sa získať nadhľad ORLA a pozerať sa na veci z výšky.

Celková hodnota 4-týždňového  PROGRAMU je 140 €

+ navyše získavaš zadarmo jedinečné bonusy k Tvojej transformácii.

⇒ B O N U S Y  

 ♥ 4x čistiaci a uzdravujúci KVANTOVÝ VEČER   v hodnote 200 €  zadarmo

 ♥ možnosť využiť online KVANTOVÚ TERAPIU v hodnote 100 €  zadarmo

  online kurz SEBALÁSKY ♥ v hodnote 50 €  zadarmo

  vlastný TALIZMAN ŠŤASTIA v hodnote 13 €  zadarmo  

    osobnú PODPORU na svojej ceste v nevyčísliteľnej hodnote  zadarmo

 

Celková HODNOTA online PROGRAMU vrátane BONUSOV je

 503 €

 

 DNES ale môžeš získať tento program len za polovicu

 

252 €

 

A to ešte stále nie je všetko...

 

Čo hovoria účastníci online PROGRAMU?

 Evičku som spoznala na neskutočnom pobyte v Indii 💖 Už tam som spolu s jej pomocou precítila a vedome v prítomnosti zažila trip k prameňu Gangy v Himalájach 💞 Rozhovory s ňou idú do hĺbky a to bol jeden z dôvodov, prečo som si vybrala Evičkin Transformačný kurz. Napriek tomu, že prebiehal on-line, veľmi som privítala pravidelné telefonické konzultácie, počas ktorých som mohla prediskutovať práve to čo som aktuálne potrebovala, a to zo všetkých strán, s kamarátkou a koučom zároveň.
Mesačný on-line Transformačný kurz mi pomohol opäť zaradiť do každodenného života tak dôležité ranné rituály (poďakovanie, pozitívne afirmácie, zámer) ako aj vedome sa sústrediť na väčší nadhľad pri riešení stresových situácií či životných rozhodnutí. Pre mňa, racionálnu perfekcionistku, išlo hlavne o opätovné pripomenutie si spomalenia, relaxu, uvoľnenia, predýchania, pohody a chvíľky ničnerobania. Ďakujem Evička aj za možnosť sa kedykoľvek vrátiť ku kvantovým večerom, kedy viem pod jej vedením na niekoľko minút vypnúť hlavu, prejsť pozornosťou k srdiečku a precítiť ten pokoj, prichádzajúce teplo a bezpodmienečnú lásku ❤️

Danka 💖

ako BONUS:     možnosť využiť online 

kvantovú TERAPIU +  kvantové kúpele  

Každý účastník online transformačného programu sa môže potom zúčastniť letného kvantového POBYTU v PRÍRODE za symbolickú špeciálnu cenu :)

Pre KOHO je seminár určený?

Pre všetkých... pre začiatočníkov aj pokročilých... ktorí túžia po ZMENE a CHCÚ sa zmeniť.  

Pre KOHO nie je seminár určený?

Pre všetkých, ktorí nechcú ZMENU... nechcú zmeniť SEBA.

Taktiež pre tých, ktorí berú silné antidepresíva, trpia vážnymi psychickými poruchami.

Za svoj zdravotný stav nesiete plnú zodpovednosť sami! 

Pozrite sa, čo hovoria účastníci online transformačného PROGRAMU

R E F E R E N C I E

Do online TRANSFORMAČNÉHO PROGRAMU "Liečivá sila lásky" som sa prihlásila len kvôli tomu, že ma zaujala veta - Nájdite POKOJ v DUŠI. K tomu mi pomáha aj Evka, ktorá je veľmi dobrá motivátorka, vždy usmiata a svojím proklientským prístupom ma milo prekvapila. Vie poradiť, vyzná sa vo svojom odbore a vie sa vcítiť do problémov ľudí. Od jej kurzu sa mi postupne podarilo zaviesť do môjho života ďakovníček, ktorý som najprv brala ako povinnosť, teraz som zaň vďačná. Nadšená a prekvapená som bola aj vtedy, keď sme mali online poradenstvo, a potom som zažila osobnú meditáciu a kvantovú vlnu na diaľku, to je neopísateľný zážitok - odporúčam každému. Evka, ďakujem Vám za Váš životný optimizmus, povzbudenie a pomoc. Robíte Vašu prácu fakt úžasne. Ďakujem a želám veľa ďalších úspechov.

Lenka 

Nezabudnem na deň, aký som mala, keď som ťa náhodne objavila na YouTube video. Také super pocity...neviem to vysvetliť.Vtedy mi niečo našeplo, že sa mám pozrieť na tvoju stránku a napísala som ti. Ako vieš,stále sa učím a vďaka tebe už aj praktizujem meditácie (výťah,srdiečko). Ty si ma naučila,aká dôležitá je vďačnosť. Ďakovať každý deň. Naučila si ma, že je to po láske, druhá najväčšia sila . Aj každý telefonát s tebou bol úžasný...ťa láska a pokoj,ktorý z teba vyžaruje. Aj cvičenia...super. Ja som veľmi šťastná,že som ťa mohla spoznať. Posúvam sa....cítim to. Nezabudnem,ako si mi posielala svetlo....vtedy,o 10.00 keď mal syn problémy s dýchaním Už je ok. Vďaka tebe naučila som sa byť vďačná aj za negatívne situácie. A hlavne naozaj,všímať si to "iné". Ďakujem Evička
Martinka -IT
Ahoj Evička, som veľmi rada že som dala na svoje pocity, keď som Ťa sledovala na fb a akosi som nemala odvahu... Veľmi ma potešilo, keď si urobila školenie aj v BA, netrvalo síce dlho, ale bolo tam skvele a to ma nakoplo. No Civid-19 bol teraz silnejší, no úplne super bolo Tvoje povzbudenie / v začiatkoch corony boli strachy z neznámeho / "plán B neexistuje", toto bola prvá vec ktorú som si uvedomila- žiadne strachy. Evička, úplne si.ma dostala, keď si mi zavolala a spýtala sa či trénujem / čože?/ , takže ako správna koučka si ma vtiahla do transformačného programu no a tie kvantové večery, na tie som sa veľmi tešila, tam som sa naučila počúvať svoje telo, pocity neskutočné... Keď si uvedomím, že si dokážem vďaka čistiacim a uzdravovacím kvantovým technikám pomôcť ohľadom svojho zdravia, zlepšiť si život a dobiť ENERGIU... a preto sa veeeeľmi teším na naše pocoronové živé školenie v PRÍRODE. Ty si veľmi milá a empatická osôbka / a verím, že sa Tvojím usmernením zas niečo nové naučím posuniem vpred. Veĺké Ďakujem Evička
Alicka BA
Mám naštudované milióny kníh, teoreticky ovládam všetko, ale v praxi sa mi akosi nedarilo nájsť svoj vnútorný pokoj a otvoriť si svoje srdiečko. Ale tu, počas úžasných 4 týždňo som zažila ten úžasný pocit, dotyk otvoreného kvantového poľa a úžasnú SILU KVANTOVEJ VLNY. je to fakt neskutočne skutočné, a pritom tak jednoduché... Ďakujem Ti Evka za úžasný pocit transformácie, ktorý u mňa nastal.
Alenka BA
Mám vlastne všetko, ale stále som mal pocit, že mi niečo chýba. Počas online transformačného programu som vlastne zistil, že už nemusím nič hľadať, všetko je vo mne, objavil som svoju vnútornú SILU, svoje ŠŤASTIE a konečne som našiel svoj vnútorný POKOJ. A za tento úžasný pocit ďakujéééém.
Ján, LM
Zúčastnila som sa 5 dňového Kvantoveho pobytu pod Vlkolíncom a aj online transformačného programu Ži svoj život naplno. Obidva kurzy boli vedené vysoko odborne, zaujímavo a zábavnou formou. Lektorka Evka všetky techniky jednoducho ukázala, vysvetlila a ochotne odpovedala na otázky. Neustálym opakovaním a osobným prístupom ku každému, precvičovaním techník kvantovania som zažila neopakovateľné eufórie a radosti zo života . Evi, si úžasná :) Ďakujem!!!
Kamilka, TN
V čase Corony som sa zúčastnila online transformačného programu. Ako zmeniť život,ako sa so životom popasovať ,ako nabrať vnūtornú rovnováhu a získať pokoj v duši .., bojovať so strachom a stať sa kráľom svojho života. A to všetko cez milé, láskavé a čisté odovzdanie za pomoci úžasnej lektorky s dobrým srdiečkom . Prešla som kreatívnym, pokojným, ozdravujucim transformačným programom s praktickými cvičeniami , meditáciou, hŕbou informácií a rád a to všetko s obrovským pokojom, kamarátskym pristupom,naplneným energiou a dobrým srdcom. Online transformačný program splnil moje očakávania ,ktoré verím , že si upevním a zdokonalím ozdravovacím letným pobytom v PRÍRODE s touto úžasnou lektorkou. Tak žime svoj život naplno. !Pozdravujem ťa Evi a tešim sa !
Gabika TT

Co získaš?

Kompletnú zmenu myslenia a transformáciu SEBA do hĺbky...

 • SVOJ VNÚTORNÝ POKOJ
  schopnosť ponoriť sa do svojho vnútra kedykoľvek, vedieť sa zastaviť a vnímať prítomnosť.
 • HARMÓNIU TELA a DUŠE
  ukážeme si, aké neskutočne dôležité je vzájomná prepojenie TELA a DUŠE, aby boli súlade a vzájomne sa podporovali a dopĺňali. Ako si vieme pohybom tela pookriať na duši a naopak, ...
 • VEDOMÉ BYTIE TU a TERAZ
  Schopnosť vedome si triediť myšlienky a usmerňovať ich tok. Minulosť vyčistíme a rozpustíme a ukážeme si, ako si tvoriť jasnú žiarivú budúcnosť. Ako sa zamerať na to, čo CHCEME a po čom túžime...
 • SAMOLIEČENIE
  objavíme spolu Tvoju vnútornú SILU, vďaka ktorej sa vieš liečiť SÁM. Aké dôležité je zmeniť svoje myslenie, a tým zmeniť svoje vibrácie, ktoré čistia a liečia príčinu či už psychických, alebo fyzických chorôb a strachov.
 • PÚŠŤANIE a odPÚŠŤANIE
  Naučíme sa, ako pustiť staré, zlé a nefunkčné a ako to nahradiť novým, lepším, jasnejším... Naučíme sa vyhadzovať nepotrebné a vytrháme burinu, aby sme získali priestor.

V rámci tejto mimoriadnej PONUKY získavaš:

4-týždňový online PROGRAM v celkovej HODNOTE - 140 €

⇒ jedinečné BONUSY v celkovej HODNOTE 363 zadarmo

4x čistiaci a uzdravujúci  KVANTOVÝ VEČER v hodnote 200 €  zadarmo

kvantová TERAPIA v hodnote 100 €  zadarmo

online kurz SEBALÁSKY v hodnote 50 €  zadarmo

vlastný TALIZMAN ŠŤASTIA v hodnote 13 € zadarmo

osobnú PODPORU na svojej ceste v nevyčísiteľnej hodnote

Celková HODNOTA online PROGRAMU vrátane BONUSOV

 

nie je  503 €

 

 V rámci tejto mimoriadnej ponuky môžeš teraz získať

tento 4-týždňový online PROGRAM vrátane BONUSOV


ani nie za  252 €

teraz so zľavou -50%

 

len za 177 €

Čaká ŤA  dobrodružná, transformačná, SEBA-poznávacia cesta

do svojho vnútra 

 

Cena 4-týždňového Transformačného PROGRAMU a spôsob platby:

CENA teraz nie je 503 €
ani 252 €  -50%

ale len 177 €

 V celkovej CENE 177 €  je zahrnuté všetko vrátane štyroch BONUSOV. 
Prístup do členskej sekcie Ti zostáva navždy.

Miesto v online PROGRAME je záväzne rezervované až v okamihu pripísania platby na náš účet. Platba je možná kartou alebo prevodom.

Bližšie informácie dostaneš mailom.

Pôsobenie iných učiteľov, liečiteľov a pod. na Teba je vždy len dočasný STAV... 

Len zmenou SEBA a svojho MYSLENIA vieš zmeniť svoje vibrácie.
Je to postupný proces, ktorý môžeš získať len tým, že budeš prakticky meditovať a dostávať sa do vyšších vibrácií každý deň.

Budeš si SÁM vedieť ovládať vlastné myšlienky a tým sa budeš vedieť SÁM vždy pomôcť, keď to budeš potrebovať. 

Pretože aj tu platí vesmírny ZÁKON: čo vyžaruješ, to si k sebe PRIŤAHUJEŠ...

Každý účastník online transformačného programu sa môže potom zúčastniť
letného kvantového POBYTU v PRÍRODE
za špeciálnu cenu :)

počet miest je obmedzený 
kvôli osobnému prístupu ku každému z vás 

Zaži v roku 2021 svojou TRANSFORMÁCIU

Len teraz môžeš získať tento online PROGRAM
vrátane BONUSOV
 
nie za 252 EUR
ale s 50 % zľavou

  len za 177 EUR

začíname v utorok 2.11.  ♥