Chceš aj TY už konečne začať žiť NAPLNO?

a nielen prežívať...

Aké by to bolo, naučiť sa žiariť ako SLNKO
  a nestarať sa o to, že sú na oblohe mraky.
proste žiariť...

posunúť sa na vyšší LEVEL vnímania...
stať sa TVORCOM svojho života...

vytvoriť si ŽIVOTNÝ ŠTÝL,
kedy budeš nádherne žiariť a vnímať,
ČO JE INÉ... 

naučiť sa, ako čistiť a liečiť svoju
MYSEĽ, TELO, DUŠU 
a dostať do HARMÓNIE 

Nájdi odvahu nasledovať svoje SRDCE a INTUÍCIU

oni už vedia, kým sa chceš v skutočnosti stať

 zažiť spolu s nami svoju TRANSFORMÁCIU

jarnú očistu svojej

MYSLE, TELA i DUŠE

 Jarná očista MYSLE, TELA i DUŠE   
z a č í n a   1. mája.2022

 

online  TRANSFORMAČNÝ PPROGRAM 

Liečivá SILA LÁSKY

Je jedinečný 4-týždňový online PROGRAM

Liečivý transformačno-meditačný a očistný PROGRAM -

4 týždne priamo u Teba  DOMA...

už nikdy nebudeš to, čo predtým...
objavíš SÁM SEBA a liečivé spojenie so SEBOU.

otvoríš si svoje SRDCE ♥

 

VŠETKO JE MOŽNÉ, KEĎ VERÍŠ a CHCEŠ... 

Eva Cabánik 
kouč kvantového SEBA-rozvoja

s láskou, Evka 

online TRANSFORMAČNÝ PROGRAM

LIEČIVÁ SILA LÁSKY

PROGRAM TRANSFORMAČNÉHO PROGRAMU

OBSAH transformačného programu - Liečivá SILA LÁSKY

Obsahom jednotlivých dní sú praktické úlohy,  práca na SEBE, nastavenie svojej MYSLE, ako i čistiace a uzdravovacie kvantové TECHNIKY. 

Prejdeme si spolu a naučíme sa 

Transformácia MYSLE

 • SEBALÁSKA - nie som dosť dobrá
 • Pozitívne MYSLENIE
 • Zadávanie ZÁMEROV
 • VĎAČNOSŤ
 • buď POZOROVATEĽOM a získaj NADHĽAD

Transformácia TELA

 • Milujem svoje TELO
 • zdravotné CVIČENIE
 • vedomé DÝCHANIE
 • práca s ENERGIAMI
 • Ako sa zbaviť BOLESTI

Transformácia DUŠE

 • Práca so STRACHOM
 • VZŤAHY
 • Púšťanie a odpúšťanie
 • ZRKADLENIE
 • ZRANENIA

⇒ HOJNOSŤ a PROSPERITA vo všetkých oblastiach svojho života

lepšie ZDRAVIE, harmonické VZŤAHY, viac PEŇAZÍ,
lepšia PRÁCA, vnútorný POKOJ, šťastnejší ŽIVOT...

ČO ZÍSKAŠ ?

PROGRAM:

mailom dostaneš prihlasovacie údaje do členskej sekcie transformačného PROGRAMU 

 

Program bude prebiehať  4 týždne. Je rozdelený do 4 blokov, na každý týždeň jeden. Každý deň dostaneš nový obsah formou textu, videí a akčných úloh pre TEBA.

5 dní v týždni získaš novú TÉMU v rámci jednotlivých BLOKOV, jedna téma je tak na 15-30 minút denne, víkend máš voľný pre SEBA a pre svoju rodinu.

Konkrétny program nájdeš v členskej sekcii transformačného PROGRAMU. Výhodou online programu je že obsah programu Ti zostáva navždy.

PROGRAM nie je viazaný na konkrétny ČAS, je na tebe, kedy sa prihlásiš do členskej sekcie, vypočuješ si videá a vypracuješ praktické úlohy.

 

4 x prebehne KVANTOVÝ VEČER naživo, ale pokiaľ nestihneš, môžeš si ho pozrieť zo záznamu. Vlastne odporúčam sa k nemu pravidelne vracať a čistiť a uzdravovať si svoje TELO i DUŠU pravidelne.

vďaka tomuto online transformačnému PROGRAMU

získaš komplexnú HARMÓNIU MYSLE, TELA i DUŠE

INDIA - moja dobrodružná očistná transformačná cesta z Varanasi až do HIMALÁJÍ

Počas 4 týždňov sa budeme zaoberať nasledovnými TÉMAMI

 • KVANTOVANIE - zmena myslenia, ako si pomocou triedenia myšlienok zvýšiť svoje vibrácie
 • SEBALÁSKA - posilňovanie SEBA-DôVERY a SEBA-HODNOTY, pretož tam je základvšetkého - VIERA v SEBA a svoje schopnosti.
 • VEDOMÉ DÝCHANIE - naučíme sa spolu, ako sa vďaka vedomému NÁDYCHU a VÝDYCHU sa pri troške tréningu vieme zbaviť BOLESTI a STRESU na počkanie...
 • IMUNITA - zameriame sa na fyzické i dýchacie cvičenia, ktoré posilnia našu imunitu a odolnosť
 • Práca s ENERGIAMI - naučíme sa, ako si dobiť energiu, ale i naopak, ako sa vedome zbaviť nahromadenej energie, prípadne ju vedieť použiť a využiť na tvorivú činnosť.
 • Práca so STRACHMI - naučíme sa rozpoznať svoje strachy a pomaly ich rozpustiť a využiť ich energiu na svoju novú SILU a transformáciu.
 • LIEČENIE - Liečivá SILA LÁSKY - objavíme spolu tú úžasnú vnútornú SILU, ktorú máme každý v SEBE a ukážeme si, ako ju usmerniť a ako sa ďaka nej LIEČIŤ.
 • MEDITÁCIE - celý pobyt sa bude niesť v duchu vedomých meditácií, ku každému jednému bloku bude vedená meditácia, vďaka ktorej sa budeš vedieť ponoriť hlbšie do svojho vnútra a spojiť sa so svojím JA.
 • aktívny POHYB - cvičenie, relax, tanec hudba - zapojíme aj naše TELO do tohto transformačného procesu a ukážeme si, ako uvoľniť bloky a napätie v tele aj vďaka jednoduchému cvičeniu a tancu.
 • kompletná TRANSFORMÁCIA - strachov, vzťahov, hojnosti... - ukážeme si, ako sa zbaviť strachu, ako ho postupne púšťať a rozpúšťať , až kým sa úplne nerozplynie.
 • VEDOMÉ BYTIE - TU a TERAZ - zameriame sa na stav bdelosti, stav pozorovateľa... naučíme sa získať nadhľad ORLA a pozerať sa na veci z výšky.

⇒  A aká je celková HODNOTA online PROGRAMU?

Hodnota samotného 4-týždňového  PROGRAMU je 140 €

+ navyše k samotnému programu získavaš jedinečné bonusy
v celkovej hodnote 363 EUR zadarmo,
pre rýchlejšiu cestu k Tvojej transformácii 

⇒ B O N U S Y  

 ♥ 4x čistiaci a uzdravujúci KVANTOVÝ VEČER   v hodnote 200 €  zadarmo

 ♥ možnosť využiť online KVANTOVÚ TERAPIU v hodnote 100 €  zadarmo

  online kurz SEBALÁSKY ♥ v hodnote 50 €  zadarmo

  vlastný TALIZMAN ŠŤASTIA v hodnote 13 €  zadarmo  

    moju osobnú PODPORU na svojej ceste v nevyčísliteľnej hodnote...  

 

Aká je celková cena online PROGRAMU vrátane BONUSOV

 

 

HODNOTA PROGRAMU je 503 EUR
BEŽNÁ CENA PROGRAMU je  252 EUR

 

 DNES ale môžeš získať tento program so zľavou - 60%

teda ani nie za polovicu 

Cena programu je teraz 


177 EUR

 

A to ešte stále nie je všetko...

 

Čo hovoria účastníci online PROGRAMU?

 Evičku som spoznala na neskutočnom pobyte v Indii 💖 Už tam som spolu s jej pomocou precítila a vedome v prítomnosti zažila trip k prameňu Gangy v Himalájach 💞 Rozhovory s ňou idú do hĺbky a to bol jeden z dôvodov, prečo som si vybrala Evičkin Transformačný kurz. Napriek tomu, že prebiehal on-line, veľmi som privítala pravidelné telefonické konzultácie, počas ktorých som mohla prediskutovať práve to čo som aktuálne potrebovala, a to zo všetkých strán, s kamarátkou a koučom zároveň.
Mesačný on-line Transformačný kurz mi pomohol opäť zaradiť do každodenného života tak dôležité ranné rituály (poďakovanie, pozitívne afirmácie, zámer) ako aj vedome sa sústrediť na väčší nadhľad pri riešení stresových situácií či životných rozhodnutí. Pre mňa, racionálnu perfekcionistku, išlo hlavne o opätovné pripomenutie si spomalenia, relaxu, uvoľnenia, predýchania, pohody a chvíľky ničnerobania. Ďakujem Evička aj za možnosť sa kedykoľvek vrátiť ku kvantovým večerom, kedy viem pod jej vedením na niekoľko minút vypnúť hlavu, prejsť pozornosťou k srdiečku a precítiť ten pokoj, prichádzajúce teplo a bezpodmienečnú lásku ❤️

Danka 💖

ako BONUS:     možnosť využiť online 

kvantovú TERAPIU +  kvantové kúpele  

Každý účastník online transformačného programu sa môže potom zúčastniť letného kvantového POBYTU v PRÍRODE za symbolickú špeciálnu cenu :)

Pre KOHO je seminár určený?

Pre všetkých... pre začiatočníkov aj pokročilých... ktorí túžia po ZMENE a CHCÚ sa zmeniť.  

Pre KOHO nie je seminár určený?

Pre všetkých, ktorí nechcú ZMENU... nechcú zmeniť SEBA.

Taktiež pre tých, ktorí berú silné antidepresíva, trpia vážnymi psychickými poruchami.

Za svoj zdravotný stav nesiete plnú zodpovednosť sami! 

Pozrite sa, čo hovoria účastníci online transformačného PROGRAMU

R E F E R E N C I E

Do online TRANSFORMAČNÉHO PROGRAMU "Liečivá sila lásky" som sa prihlásila, aby som našla POKOJ v DUŠI. K tomu mi pomáha aj Evka, ktorá je veľmi dobrá motivátorka, vždy usmiata a svojím proklientským prístupom ma milo prekvapila. Nadšená a prekvapená som bola aj z osobnej meditácie a kvantovej vlny na diaľku, je to neopísateľný zážitok - odporúčam každému. Evka, ďakujem Vám za Váš životný optimizmus, povzbudenie a pomoc. 

Lenka 

Nezabudnem na deň a ten pocit... neviem to vysvetliť. Vtedy mi niečo našeplo, že sa mám pozrieť na tvoju stránku a napísala som ti. Ty si ma naučila, aké dôležité je precítiť vďačnosť. Každý telefonát s tebou bol úžasný...tá láska a pokoj, ktorý z teba vyžaruje. Aj cvičenia...super. Ja som veľmi šťastná, že som ťa mohla spoznať. Posúvam sa....cítim to. Vďaka tebe naučila som sa byť vďačná aj za negatívne situácie. A hlavne naozaj, všímať si to "iné". Ďakujem Evička
Martinka -IT
Ahoj Evička, akosi som nemala odvahu... No úplne super bolo Tvoje povzbudenie / v začiatkoch corony boli strachy z neznámeho / "plán B neexistuje", toto bola prvá vec ktorú som si uvedomila- žiadne strachy. Evička, úplne si.ma dostala, keď si mi zavolala a spýtala sa či trénujem / čože?/ , takže ako správna koučka si ma vtiahla do transformačného programu no a tie kvantové večery, na tie som sa veľmi tešila, tam som sa naučila počúvať svoje telo, pocity neskutočné... Keď si uvedomím, že si dokážem vďaka čistiacim a uzdravovacím kvantovým technikám pomôcť ohľadom svojho zdravia, zlepšiť si život a dobiť ENERGIU... Ty si veľmi milá a empatická osôbka. Veĺké Ďakujem Evička
Alicka BA
Mám naštudované milióny kníh, teoreticky ovládam všetko, ale v praxi sa mi akosi nedarilo nájsť svoj vnútorný pokoj a otvoriť si svoje srdiečko. Ale tu, počas úžasných 4 týždňo som zažila ten úžasný pocit, dotyk otvoreného kvantového poľa a úžasnú SILU KVANTOVEJ VLNY. je to fakt neskutočne skutočné, a pritom tak jednoduché... Ďakujem Ti Evka za úžasný pocit transformácie, ktorý u mňa nastal.
Alenka BA
Mám vlastne všetko, ale stále som mal pocit, že mi niečo chýba. Počas online transformačného programu som vlastne zistil, že už nemusím nič hľadať, všetko je vo mne, objavil som svoju vnútornú SILU, svoje ŠŤASTIE a konečne som našiel svoj vnútorný POKOJ. A za tento úžasný pocit ďakujéééém.
Ján, LM
Zúčastnila som sa 5 dňového Kvantoveho pobytu pod Vlkolíncom a aj online transformačného programu Ži svoj život naplno. Obidva kurzy boli vedené vysoko odborne, zaujímavo a zábavnou formou. Lektorka Evka všetky techniky jednoducho ukázala, vysvetlila a ochotne odpovedala na otázky. Neustálym opakovaním a osobným prístupom ku každému, precvičovaním techník kvantovania som zažila neopakovateľné eufórie a radosti zo života . Evi, si úžasná :) Ďakujem!!!
Kamilka, TN
Ako zmeniť život? ednoducho, zmenou myslenia. Ako sa so životom popasovať ,ako nabrať vnūtornú rovnováhu a získať pokoj v duši .., bojovať so strachom a stať sa kráľom svojho života. A to všetko cez milé, láskavé a čisté odovzdanie za pomoci úžasnej lektorky s dobrým srdiečkom . Prešla som kreatívnym, pokojným, ozdravujucim transformačným programom s praktickými cvičeniami , meditáciou, hŕbou informácií a rád a to všetko s obrovským pokojom, kamarátskym pristupom, naplneným energiou a dobrým srdcom. Online transformačný program splnil moje očakávania s touto úžasnou lektorkou. Tak žime svoj život naplno. ! Pozdravujem ťa Evi a tešim sa !
Gabika TT

Co získaš?

Kompletnú zmenu myslenia a transformáciu SEBA do hĺbky...

 • SVOJ VNÚTORNÝ POKOJ
  schopnosť ponoriť sa do svojho vnútra kedykoľvek, vedieť sa zastaviť a vnímať prítomnosť.
 • HARMÓNIU TELA a DUŠE
  ukážeme si, aké neskutočne dôležité je vzájomná prepojenie TELA a DUŠE, aby boli súlade a vzájomne sa podporovali a dopĺňali. Ako si vieme pohybom tela pookriať na duši a naopak, ...
 • VEDOMÉ BYTIE TU a TERAZ
  Schopnosť vedome si triediť myšlienky a usmerňovať ich tok. Minulosť vyčistíme a rozpustíme a ukážeme si, ako si tvoriť jasnú žiarivú budúcnosť. Ako sa zamerať na to, čo CHCEME a po čom túžime...
 • SAMOLIEČENIE
  objavíme spolu Tvoju vnútornú SILU, vďaka ktorej sa vieš liečiť SÁM. Aké dôležité je zmeniť svoje myslenie, a tým zmeniť svoje vibrácie, ktoré čistia a liečia príčinu či už psychických, alebo fyzických chorôb a strachov.
 • PÚŠŤANIE a odPÚŠŤANIE
  Naučíme sa, ako pustiť staré, zlé a nefunkčné a ako to nahradiť novým, lepším, jasnejším... Naučíme sa vyhadzovať nepotrebné a vytrháme burinu, aby sme získali priestor.

V rámci tejto mimoriadnej PONUKY získavaš:

4-týždňový online PROGRAM v celkovej HODNOTE - 250 EUR

⇒ jedinečné BONUSY v celkovej HODNOTE 363 zadarmo

4x čistiaci a uzdravujúci  KVANTOVÝ VEČER v hodnote 200 €  zadarmo

kvantová TERAPIA v hodnote 100 €  zadarmo

online kurz SEBALÁSKY v hodnote 50 €  zadarmo

vlastný TALIZMAN ŠŤASTIA v hodnote 13 € zadarmo

osobnú PODPORU na svojej ceste v nevyčísiteľnej hodnote

Cena online PROGRAMU vrátane BONUSOV

 

HODNOTA PROGRAMU je  503 €

BEŽNÁ CENA PROGRAMU je  252 €

 

 V rámci tejto mimoriadnej ponuky môžeš teraz získať

tento 4-týždňový online PROGRAM vrátane BONUSOV

 so zľavou -65%

 

AKČNÁ CENA   177 EUR

Kto ŤA bude programom sprevádzať?

Som Eva Cabánik kouč kvantového SEBA-ROZVOJA 
sprievodkyňa na ceste k "VEDOMÉMU" ŽIVOTU
autorka projektu ŽI SVOJ ŽIVOT NAPLNO

ČO UČÍM, TO ŽIJEM!

 

Čaká ŤA  dobrodružná, transformačná, SEBA-poznávacia cesta

do svojho vnútra 

 

Cena 4-týždňového Transformačného PROGRAMU a spôsob platby:

CENA online programu vrátane 4 BONUSOV
je teraz namiesto 503 €
 
177 EUR

! V celkovej CENE  je zahrnuté všetko vrátane štyroch BONUSOV. 
Prístup do členskej sekcie Ti zostáva navždy.

Miesto v online PROGRAME je záväzne rezervované až v okamihu pripísania platby na náš účet. Platba je možná kartou alebo prevodom.

Bližšie informácie dostaneš mailom.

Pôsobenie iných učiteľov, liečiteľov a pod. na Teba je vždy len dočasný STAV... 

Len zmenou SEBA a svojho MYSLENIA vieš zmeniť svoje vibrácie.
Je to postupný proces, ktorý môžeš získať len tým, že budeš prakticky meditovať a dostávať sa do vyšších vibrácií každý deň.

Budeš si SÁM vedieť ovládať vlastné myšlienky a tým sa budeš vedieť SÁM vždy pomôcť, keď to budeš potrebovať. 

Pretože aj tu platí vesmírny ZÁKON: čo vyžaruješ, to si k sebe PRIŤAHUJEŠ...

Každý účastník online transformačného programu sa môže potom zúčastniť
letného kvantového POBYTU v PRÍRODE
za špeciálnu cenu :)

počet miest je obmedzený 
kvôli osobnému prístupu ku každému z vás 

Zaži v roku 2022 svojou TRANSFORMÁCIU

Len teraz môžeš zažiť svoju jarnú očistu a získať
tento online PROGRAM
vrátane BONUSOV
 

HODNOTA PROGRAMU je 503 EUR
BEŽNÁ CENA PROGRAMU je  252 EUR
Cena kurzu teraz s 65% ZĽAVOU: 

177 EUR

 začíname už  1. mája.2022  ♥