R E F E R E N C I E

Pozrite sa, čo o mne hovoria moji klienti

✨ Evičku som spoznala na neskutočnom pobyte v Indii 💖 Už tam som spolu s jej pomocou precítila a vedome v prítomnosti zažila trip k prameňu Gangy v Himalájach 💞 Rozhovory s ňou idú do hĺbky a to bol jeden z dôvodov, prečo som si vybrala Evičkin Transformačný kurz. Napriek tomu, že prebiehal on-line, veľmi som privítala pravidelné telefonické konzultácie, počas ktorých som mohla prediskutovať práve to čo som aktuálne potrebovala, a to zo všetkých strán, s kamarátkou a koučom zároveň.
Mesačný on-line Transformačný kurz mi pomohol opäť zaradiť do každodenného života tak dôležité ranné rituály (poďakovanie, pozitívne afirmácie, zámer) ako aj vedome sa sústrediť na väčší nadhľad pri riešení stresových situácií či životných rozhodnutí. Pre mňa, racionálnu perfekcionistku, išlo hlavne o opätovné pripomenutie si spomalenia, relaxu, uvoľnenia, predýchania, pohody a chvíľky ničnerobania. Ďakujem Evička aj za možnosť sa kedykoľvek vrátiť ku kvantovým večerom, kedy viem pod jej vedením na niekoľko minút vypnúť hlavu, prejsť pozornosťou k srdiečku a precítiť ten pokoj, prichádzajúce teplo a bezpodmienečnú lásku ❤️

Danka 💖

Zúčatnila som sa 5-dňového kvantového POBYTU vo Vyhniach. Bolo to niečo neskutočné, posunula som svoje hranice o riadny kus :) A koľko sme sa spolu nasmiali... Absolvovali sme dýchacie a čistiace techniky priamo v PRÍRODE. Venovali sme sa telu i duši. Vyšli sme spolu bosé až na vrchol. Neskutočne dlhé rozhovory do hĺbky mi ukázali, čo všetko musím ešte v sebe zmeniť. Mám nádherné zážitky a tento pobyt ma dobil neskutočnou energiou lásky a radosti, chuti do života. Určite sa budúci rok vrátim :) Teraz v čase Corony som sa zúčastnila aj online transformačného programu. Uistila som sa, ako zmeniť život,ako sa so životom popasovať, ako nabrať vnútornú rovnováhu a získať pokoj v dusi .., bojovať so strachom a stať sa kráľom svojho života. A to všetko cez milé, láskavé a čisté odovzdanie za pomoci úžasnej lektory s dobrým srdiečkom. Prešla som kreatívnym , pokojným ,ozdravujucim transformačným programom s praktickými cvičeniami , meditáciou, hŕbou informácií a rád a to vsetko s obrovským pokojom,kamarátskym pristupom,naplneným energiou a dobrým srdcom. Online transformačný program splnil moje očakávania ,ktoré verím, že si opäť upevním a zdokonalím ozdravovacím letným pobytom s touto úžasnou lektorkou. Tak žime svoj život NAPLNO! Pozdravujem ťa Evi a tešim sa !
Gabika
Zúčastnila som sa 5 dňového Kvantoveho pobytu pod Vlkolíncom a aj online transformačného programu Ži svoj život naplno. Obidva kurzy boli vedené vysoko odborne, zaujímavo a zábavnou formou. Lektorka Evka všetky techniky jednoducho ukázala, vysvetlila a ochotne odpovedala na otázky. Neustálym opakovaním a osobným prístupom ku každému, precvičovaním techník kvantovania som zažila neopakovateľné eufórie a radosti zo života . Zažili sme spolu nádherné chvíle a pocity radosti a šťastie. Uzdravili a očistili sme celé telo i dušu. Evi, si úžasná 🙂 Ďakujem!!!
Kamilka TN
Zdravím 😃 , chcel by som sa ešte raz veľmi pekne poďakovať za krásny víkendový pobyt so super ľuďmi 😃 , som veľmi rád že som mohol byť súčasťou kurzu a mohol sa dozvedieť veľa užitočných informácií a rád o kvantovani ktoré určite budem využívať celý zvyšok života , čo sa týka referencie tak je to 100% 😃 , taktiež ma velmi uchvatilo prostredie v ktorom kurz prebiehal , spomienky vo mne budú ešte veľmi dlho doznievať , všetko bolo super pripravené , odnášam si iba tie najlepšie a najkrajšie pocity , taktiež pevne verím že sa uvidíme opäť na nejakom seminári či prednáške 😃
Peter K. NR
Mám naštudované milióny kníh, teoreticky ovládam všetko, ale v praxi sa mi akosi nedarilo nájsť svoj vnútorný pokov a otvoriť si svoje srdiečko. Ale tu, počas úžasných dvoch dní som zažila ten úžasný pocit, dotyk otvoreného kvantového poľa a úžasnú SILU KVANTOVEJ VLNY. je to fakt neskutočne skutočné, a pritom tak jednoduché... Ďakujem Ti Evka za úžasný pocit transformácie, ktorý u mňa nastal.
Alenka G. BA
Do online TRANSFORMAČNÉHO PROGRAMU "Liečivá sila lásky" som sa prihlásila len kvôli tomu, že ma zaujala veta - Nájdite POKOJ v DUŠI. Ten už hľadám dlho a postupne krok za krokom napredujem. K tomu mi pomáha aj Evka, ktorá je veľmi dobrá motivátorka, vždy usmiata a svojím proklientským prístupom ma milo prekvapila. Vie poradiť, vyzná sa vo svojom odbore a vie sa vcítiť do problémov ľudí. Od jej kurzu sa mi postupne podarilo zaviesť do môjho života ďakovníček, ktorý som najprv brala ako povinnosť, teraz som zaň vďačná. Nadšená a prekvapená som bola aj vtedy, keď sme mali online poradenstvo, a potom som zažila osobnú meditáciu a kvantovú vlnu na diaľku, to je neopísateľný zážitok - odporúčam každému. Som rada, že som sa mohla zúčastniť tohto kurzu. Jeho výhodou je, že ho mám stále dostupný a môžem si spracovávať úlohy, meditácie podľa svojho tempa, keďže mám problémy s prokrastináciou. Evka mi dala pár tipov, ako sa jej zbaviť. Už som pár tipov skúšala, niektoré mi fungujú, iné som zanedbala, ale skúšam ďalej !!! Evka, ďakujem Vám za Váš životný optimizmus, povzbudenie a pomoc. Robíte Vašu prácu fakt úžasne. Ďakujem a želám veľa ďalších úspechov.
Lenka ♥
Mám vlasnte všetko, ale stále som mal pocit, že mi niečo chýba. Na kvantovom pobyte som zistil, že už nemusím nič hľadať, všetko je vo mne, objavil som svoju vnútornú SILU, naučil sa dýchať VEDOME, objavil som svoje šťastie a konečne som našiel svoj vnútorný POKOJ. A za tento úžasný pocit ďakujéééém.
Ján, LMpodnikateľ
Celý kurz bol vedený vysoko odborne, s úžasnou lektorkou, ktorá má dobré srdiečko, nádherné praktické cvičenia a veľmi emotívna atmosféra. Veľmi kreatívne, pokojné a ozdravujúce... Ďakujem z celého srdca.
Ines, LM
Ďakujem Ti Evka, za milý a srdečný prístup. Mám plnú dôveru v metódu, do ktorej si ma zasväcovala. Budem sa snažiť si ňou uľahčiť život, mať väčšiu dôveru v seba a v nebo. Nech sa Ti darí a nech Ti do života prídu presne tí správni ľudia, ktorí už dozreli. Nech si zdravá a šťastná.
Janka NR

pridaj sa k nám a ŽI SVOJ ŽIVOT tiež NAPLNO...