zaži spolu s nami  "MESIAC ZÁZRAKOV"

 zažívaj ZÁZRAKY každý deň

26. deň VĎAČNOSTI - ZÁZRAČNÝ ŠŤASTNÝ ŽIVOT...

Buď aj TY umelcom svojho života a zažívaj ZÁZRAKY každý deň ... 

Používaj VĎAČNOSŤ denne a ži svoj život NAPLNO...

Som VĎAČNÁ za svoje pozitívne MYŠLIENKY, denne ich používam a prijímam s vďačnosťou všetko krásne, čo vstúpi do môjho života... 

Každý z nás máme milión myšlienok a je len na nás, ako si ich dokážeme triediť. Ako často budeme ĎAKOVAŤ, a čo si nastavíme v našej hlave, aby sme mohli meniť našu realitu na ŠŤASTNÝ ŽIVOT...

Dnes sa spolu naučíme, ako si práve VĎAČNOSŤOU skutočne prevychováme náš mozog smerom k šťastnejšiemu životu.

Našou úlohou je zamerať svoju pozornosť na VĎAČNOSŤ,  ako byť umelcom a slobodne si tvoriť svoj život. Určite ste už počuli o tom, že VĎAČNOSŤ je základným predpokladom pre vznik pozitívnejšieho a šťastnejšieho stavu našej mysle. 

Keď sa naučíme pociťovať vďačnosť a aj ju pravidelne prejavovať, prejaví sa to zmenami v molekulárnej štruktúre nášho mozgu a v optimálnej činnosti šedej mozgovej kôry, čo sa potom samozrejme pozitívne prejaví aj na našom zdraví a pocite šťastia.

VĎAČNOSŤ -  je teda kľúčom k šťastnejšiemu životu, buď vďačná za všetko, čo máš.

Vždy, keď pociťujeme šťastie, veľmi významne to vplýva na náš centrálny nervový systém. V takých chvíľach sme pokojnejší, menej reaktívni a menej vzdorovití. A pociťovať vďačnosť je najúčinnejším spôsobom, ako v sebe prebudiť pocity šťastia.

VER si, nastav si v hlave svoje ZÁZRAČNÉ PREDSTAVY a ži svoj život podľa nich.

 • Logika Ťa dostane z bodu A do bodu B. Predstavivosť Ťa dostane všade...
 • Úspech dosiahneš iba s predstavivosťou.

Aj deti majú bujnú fantáziu, dokážu vymýšľať niečo, čo sa ešte nikdy nestalo. Dokážu sa celkom vžiť do hry, akoby to bolo skutočné. A toto sa učme od detí, nebojme sa SNÍVAŤ! 

Ak sa aj TY nastavíš na MYŠLIENKY, vďaka ktorým sa začneš radovať zo všetkého, čo sa môže podariť, staneš sa tvorcom svojho šťastného života.

POĎAKUJ si každý deň, za svoje ÚSPECHY, za dobre vykonanú prácu, alebo za niečo, čo si na SEBE alebo aj na svojich blízkych vážiš! pretože práve vďaka tomu  sa potom dejú ZÁZRAKY každý deň.

Prajem Ti, aby Ťa Tvoj VĎAČNOSŤ naplnila a priviedla k spokojnejšiemu a šťastnejšiemu životu 

Akčné ÚLOHY na dnešný deň

 • 1
  píš si DENNÍK
  Napíš si teraz 3 veci, za ktoré môžeš byť dnes vďačný. 1: .............................. 2: ....................................... 3: ...................................... Aj po skončení tejto 28-dňovej VÝZVY si každý deň zapisuj, za čo si vďačný...
 • 2
  NÁVYK VĎAČNOSTI
  Každý deň povedz svojim blízkym aj SEBE, za čo si im vďačný, čo sa ti na nich páči a čo si na nich vážiš. Napíš sem teraz tvoju vďačnosť 3 ľuďom z tvojho okolia... Mami... som ti vďačná za ............................ Partner... vážim si na tebe .................................. kolega ................................................................
 • 3
  Poďakuj si sám SEBE každý deň
  POĎAKUJ si každý deň, za svoje ÚSPECHY, za dobre vykonanú prácu, alebo za niečo, čo si na SEBE alebo aj na svojich blízkych vážiš! a zažívaj vďaka tomu ZÁZRAKY každý deň. ĎAKUJEM si za TO, že som jedinečná a vážim si samú SEBA, pracujem na sebe a posúvam sa k šťastnejšiemu životu.

Máš OTÁZKU ?

ozvi sa mi, rada Ti odpoviem :)

♥ 0948 232 963, akademialasky11@gmail.com ♥