zaži spolu s nami  "MESIAC ZÁZRAKOV"

Prijmi moju VÝZVU a zažívaj ZÁZRAKY každý deň

2. deň VĎAČNOSTI - Vnútorný POKOJ

každý VEČER poďakuj za všetko, čo sa Ti cez deň stalo

 využívaj každý deň túto jedinečnú liečivú SILU LÁSKY a VĎAČNOSTI

Som VĎAČNÁ za všetko, čo sa mi DNES stalo...

Dnes si spolu preberieme to, aké dôležité je ďakovať každý deň za všetko, čo k nám prišlo. Noví ľudia, nové príležitosti, nové situácie, stretnutie s priateľmi, ale i nezhoda názorov so šéfom, s kolegom či partnerom.

Našou úlohou je naučiť sa zachovať si svoj POKOJ, nenechať sa vytočiť a siahnuť do tých nižších vibrácii. Viem, chce to tréning, ale postupne sa čím viac vedome zameriavaj na svoj vnútorný POKOJ.

Ver tomu, že všetko sa deje presne tak, ako má. Dôležitý je náš POSTOJ k tomu, čo sa mi stalo. Vďaka tomu, že sa začnem pozerať aj na nepriaznivé situácie s vďačnosťou a s tým, že ma majú posunúť a niečo naučiť, ich viem lepšie prijať a poďakovať aj za ne.

Akčné ÚLOHY na dnešný deň

 • 1
  Aké horšie situácie som dnes prežila?
  Vymenuj 5 situácií, ktoré dnes neboli až také príjemné a zameraj sa na to, ako si na ne reagovala. Či si ostala v pokoji, alebo si sa vytočila a nechala vytiahnuť zo svojho pokoja?
 • 2
  Čo mi to malo povedať?
  Skús si teraz napísať týchto 5 situácií a zamyslieť sa, čo mi to malo povedať? Rozober si, ako si sa správala a skús sa na to pozrieť teraz s odstupom a zamyslieť sa, ako si mohla reagovať?
 • 3
  Poďakuje naozaj za všetko a vnímaj súvislosti
  Na základe úloh 1 a 2 si sama úprimne zhodnoť, ako si reagovala a ako si mohla reagovať. Veľakrát si problémy vytvárame sami. Skús vnímať užšie súvislosti a zamyslieť sa, ako môžem zmeniť SEBA? a svoj postoj k danej situácii? človeku?... Prosím, poďakuj teraz ešte raz za všetko, čo sa Ti dnes stalo a skús túto VĎAČNOSŤ naozaj precítiť cez svoje POCITY

Máš OTÁZKU ?

ozvi sa mi, rada Ti odpoviem :)

♥ 0948 232 963, akademialasky11@gmail.com ♥