zaži spolu s nami  "MESIAC ZÁZRAKOV"

 zažívaj ZÁZRAKY každý deň

12. deň VĎAČNOSTI - Zázračné PENIAZE...

Aj PENIAZE môžu byť zázračné, len ich musíš tak vnímať ... 

Pristupuj vedome k PENIAZOM s LÁSKOU a VĎAČNOSŤOU...

Som VĎAČNÁ za svoje ZÁZRAČNÉ PENIAZE... 

svojím POSTOJOM k nim vnímam ich zázračnú moc.

Dnes sa spolu naučíme, ako si vieme vďaka zmene nášho POSTOJA k PENIAZOM vieme pritiahnuť do života HOJNOSŤ a PROSPERITU. Neboj sa SNÍVAŤ!

Našou úlohou je zamerať svoju pozornosť  na PENIAZE, ako nástroj, vďaka ktorému si môžem dopriať viac... Zameriame sa presne na ich dobrú stránku a uvedomíme si spolu, že fakt môžu byť aj zázračné!

PENIAZE väčšina z nás považuje za niečo zlé a špinavé, tak nás to od malička učili. Naša predstava bola, že veľa peňazí môžu mať len tí, čo kradnú a podobne.

Zmeňme teraz svoj postoj k PENIAZOM,  ber PENIAZE ako nástroj k veciam a zážitkom, ktoré si vieš za ne kúpiť a dopriať. Naozaj s peniazmi sa ľahšie žije a berme ich ako DAR, ktorý môže byť zázračný. Pretavme si ich na svoju predstavu toho pocitu, že už niečo mám a užívam si to naplno.

POĎAKUJ za svoje PENIAZE a vnímaj ich ako zázračné...

Prajem Ti, nech zázračné PENIAZE prúdia k TEBE každý deň a dodajú ti SILU, LÁSKU a vnútorný POKOJ

Akčné ÚLOHY na dnešný deň

 • 1
  Zázračné PENIAZE - ČO si za ne KÚPIM?
  Predstav si, že máš 100 000 eur a napíš sem prosím tri veci a tri zážitky, ktoré si za ne kúpiš. Vďaka zázračným PENIAZOM si KÚPIM ... Vďaka zázračným PENIAZOM si ZAŽIJEM...
 • 2
  Opíš svoje POCITY
  Predstav si teraz svoje POCITY, ako sa cítiš, keď si si už kúpil VECI z úlohy č. 1 a užívaš si svoje ZÁŽITKY naplno... Opíš ich teraz čo najpodrobnejšie, že už to máš a zažívaš... a často sa k tejto PREDSTAVE vracaj.
 • 3
  Poďakuj PENIAZOM za to, že k Tebe prúdia každý deň
  Ďakujem zázračné PENIAZE, že ku mne prúdite každý deň a vďaka vám zažívam HOJNOSŤ a PROSPERITU, a o to silnejšie cítim svoj vnútorný POKOJ.

Máš OTÁZKU ?

ozvi sa mi, rada Ti odpoviem :)

♥ 0948 232 963, akademialasky11@gmail.com ♥