online TRANSFORMAČNÝ PROGRAM 

 Liečivá SILA LÁSKY

 zažívaj s nami  ZÁZRAKY každý deň

1. deň transformácie MYSLE - ZÁZRAČNÁ CESTA z negativity

MYSLI POZITÍVNE a všetko sa zmení k lepšiemu...

Nalaď sa  každý deň POZITÍVNE a vedome vnímaj liečivú SILU LÁSKY a VĎAČNOSTI

Som VĎAČNÁ za to, že som POZITÍVNY ČLOVEK... 

každý DEŇ vyhľadávam pozitívnych ľudí a negatívnym sa vyhýbam...

Dnes si spolu ukážeme, ako si  dokážeme vďaka POZITIVITE privodiť pozitívne spomienky, a tým sa lepšie naladiť na pozitívne myšlienky.

Našou úlohou je zamerať svoju pozornosť a myšlienky jedným smerom - Som POZITÍVNY ČLOVEK! 

aj tu platí základný KVANTOVÝ PRINCÍP:

MYŠLIENKA ⇒ EMÓCIA ⇒ VIBRÁCIA

na základe našich MYŠLIENOK sa dostávame do nejakého emočného stavu a také vibrácie potom vysielame.

Takže je len na nás, čo si vyberieme - POZITÍVNE myšlienky a s nimi pozitívne emócie, ako sú RADOSŤ, LÁSKA... a vysoké vibrácie LÁSKY a RADOSTI

alebo... negatívne myšlienky - STRACH, HNEV, STRES... a ich nízke vibrácie

pretože kam smeruješ svoju pozornosť, to sa deje. A nezabudni, každá naša myšlienka, človek, ktorého stretneme či čin zanecháva za sebou energiu, či už pozitívnu, alebo negatívnu.

Zdrojom negatívnej energie môžu byť nielen negatívny ľudia, ale aj hnev, krik, stres, závisť, nenávisť... Negativita má nízke vibrácie a je zdrojom chorôb, zlej nálady a toho, že sa necítime dobre a nedarí sa nám.

Očistime sa od negatívnej energie, je to základný predpoklad, aby sa nám darilo a aby sme sa cítili dobre. 

POĎAKUJ si za to, že vďaka pozitívnemu prístupu ku všetkým a všetkému zažívaš RADOSŤ a ŠŤASTIE, a tým pádom si odvážnejšia a sebavedomejšia, máš úsmev na tvári a všetko Ti ide ľahšie.

Prajem Ti, nech na každom dni nájdeš niečo POZITÍVNE.

Akčné ÚLOHY na dnešný deň

 • 1
  Ako sa zbaviť negatívnych myšlienok?
  Ak si v zajatí negatívnych myšlienok, trápia Ťa a pohlcujú. Myšlienky sa nedajú len tak zahodiť. Ale dajú sa nahradiť. Vedome nahraď negatívne myšlienky pozitívnymi, je dôležité, aby boli naše myšlienky zdravé, silné a pozitívne. (VESMÍR to NE- nepozná) (Napr. Nechcem byť chorá - Som zdravá; zase prší - dnes je krásny deň...) Napíš si 5 takýchto pozitívnych myšlienok :)
 • 2
  Ako sa zbaviť negatívnej ENERGIE?
  Pre udržanie toku pozitívnej energie je je potrebné pravidelné čistenie (priestoru, ľudí, pocitov...) Očisti sa a taktiež očisti svoj byt či dom či kanceláriu od negatívnej energie. Ako na to? Vedome sa myšlienkami zameraj na čistenie - zober si sviečku, vonne tyčinky či oleje, pusti si hudbu, alebo pomocou tibetských misiek zvýš vibrácie. Spinery či zvonkohry rozprúdia energiu a zabezpečia prísun novej, čerstvej ENERGIE.
 • 3
  Poďakuj za svoje pozitívne SPOMIENKY a často sa k ním vracaj
  Spomeň si často na svoje pozitívne SPOMIENKY a poďakuje za ne. pomocou VĎAČNOSTI si dokážeme lepšie privodiť pozitívne spomienky a tie nás vedú k pozitívnym MYŠLIENKAM. A práve Vďaka ním opäť zažívame RADOSŤ a ŠŤASTIE :) Napíš si sem 5 pozitívnych spomienok a často sa k nim v mysli vracaj

Máš OTÁZKU ? ozvi sa mi, rada Ti odpoviem :)

0948 232 963, eva@cabanik.sk ♥