online  TRANSFORMAČNÝ PROGRAM

Liečivá SILA LÁSKY

Prijmi moju VÝZVU a zažívaj ZÁZRAKY každý deň

3. deň Transformácie MYSLE - NADHĽAD a vnútorný POKOJ

NERIEŠ... a zjednoduš a skľudni si svoj ŽIVOT

 zachovaj si vždy vďaka liečivej SILE LÁSKY a VĎAČNOSTI svoj NADHĽAD a vnútorný POKOJ

Som bdelý POZOROVATEĽ a na všetko sa dívam z NADHĽADU ORLA...

Dnes si spolu preberieme to, aké dôležité je zachovať si svoj vnútorný POKOJ a nenechať sa vytočiť. Ako získať NADHĽAD ORLA a neriešiť!!! Zmeniť SEBA a tým si zmeniť celý ŽIVOT na kľudnejší, krajší a šťastnejší.

Našou úlohou dnes je naučiť sa zachovať si svoj POKOJ, nenechať sa vytočiť a siahnuť do tých nižších vibrácii. Viem, chce to tréning, ale postupne sa čím viac VEDOME zameriavaj na svoj vnútorný POKOJ.

Ver tomu, že VŠETKO sa deje PRESNE TAK, ak má... Dôležitý je náš POSTOJ k tomu, čo sa mi stalo. Vďaka tomu, že sa začnem pozerať aj na nepriaznivé situácie s vďačnosťou a s tým, že ma majú posunúť a niečo naučiť, ich viem lepšie prijať a poďakovať aj za ne.

Mojou úlohou je zachovať si v každej situácii svoj POKOJ, svoje naladenie na vysoké vibrácie Lásky a Vďačnosti a nenechať sa stiahnuť do nízkych vibrácií okolia. Nikdy nezmením druhého človeka. Mením SEBA, svoje MYŠLIENKY - EMÓCIE - VIBRÁCIE a svojimi vibráciami potom viem ovplyvniť druhých. Pretože vibrácie neustále z nás vyžarujú, a čo vyžarujem, to sa ku mne vráti. 

Staň sa bdelým POZOROVATEĽOM, buď vždy TU a TERAZ a NERIEŠ!!! tým, že všetko riešime si komplikujeme život. Prestaňme riešiť, správajme sa ako 5 ročné dieťa - bezprostredne a s nadhľadom zostávajú vo svojom vnútri.

Predstav si Tibetského mnícha, ostane ticho a s úsmevom Ti poďakuje. A toto sa naučme :)

♥ Prajem Ti, aby si našla svoju vnútornú SILU zachovať si svoj vnútorný pokoj a NADHĽAD v každej situácii ♥

 

Akčné ÚLOHY na dnešný deň

 • 1
  Aké horšie situácie som dnes prežila?
  Vymenuj 5 situácií, ktoré dnes neboli až také príjemné a zameraj sa na to, ako si na ne reagovala. Či si ostala v pokoji, alebo si sa vytočila a nechala vytiahnuť zo svojho pokoja?
 • 2
  Čo mi to malo povedať?
  Skús si teraz napísať týchto 5 situácií a zamyslieť sa, čo mi to malo povedať? Rozober si, ako si sa správala a skús sa na to pozrieť teraz s odstupom a zamyslieť sa, ako si mohla reagovať?
 • 3
  Poďakuj naozaj za všetko a vnímaj súvislosti
  Na základe úloh 1 a 2 si sama úprimne zhodnoť, ako si reagovala a ako si mohla reagovať. Veľakrát si problémy vytvárame sami. Skús vnímať užšie súvislosti a zamyslieť sa, ako môžem zmeniť SEBA? a svoj postoj k danej situácii? človeku?... Prosím, poďakuj teraz ešte raz za všetko, čo sa Ti dnes stalo a skús túto VĎAČNOSŤ naozaj precítiť cez svoje POCITY

Máš OTÁZKU ?

ozvi sa mi, rada Ti odpoviem :)

♥ 0948 232 963, akademialasky11@gmail.com ♥